ІНВЕСТИЦІЇ В ТЕКСТИЛЬНУ ПРОМИСЛОВІСТЬ ІННОВАЦІЙНОЇ ЕКОНОМІКИ В ЄГИПЕТСЬКИХ РЕГІОНАЛЬНИХ ПРОЄКТАХ
DOI:
https://doi.org/10.31891/2307-5740-2025-338-15Ключові слова:
інвестиції, текстильна діяльність, інновації, економіка, регіональні проєктиАнотація
Сьогодні текстильна та швейна промисловість налічує 143 000 компаній, переважно малих і середніх підприємств, в яких працює 1,3 мільйони осіб (5% зайнятих у переробній промисловості ЄС), які генерують оборот у 147 мільярдів євро (3% доданої вартості у переробній промисловості ЄС), що поширюються по ЄС. Однак значна частина текстилю та одягу (переважно з низькою доданою вартістю), що споживається в ЄС, виробляється в інших країнах світу, часто в Єгипті, Північній Африці та Азії, де дуже низькі витрати на робочу силу. Недоліками цієї моделі є вразливі ланцюги поставок на великі відстані, шкідливі умови праці і високі екологічні витрати.
Ми в Єгипті прагнемо розвивати партнерство з країнами-членами ЄС, які спеціалізуються у текстильній промисловості, залучаючи повну чотиристоронню спіраль гравців, щоб краще поєднати регіональну владу з промисловими інтересами та потребами. Ми в Єгипті прагнемо розвивати партнерство, яке використовує підхід до ланцюга доданої вартості (інновацій) у відповідних пріоритетних сферах інтелектуальної спеціалізації в країнах-членах з метою створення інвестиційного портфеля зрілих проєктів, що базуються на нових міжгалузевих промислових ланцюгах доданої вартості, розроблені кількома зацікавленими сторонами, щоб досягти тривалих покращень у таких сферах, як: ланцюг доданих вартостей (інновації) у передових виробничих технологіях для більш чистих, менш трудомістких, ресурсомістких та циклічних виробничих систем.
Метою тематичних платформ є сприяння міжрегіональному співробітництву щодо пріоритетів смарт-спеціалізації та модернізації глобальних ланцюгів створення доданої вартості (інновацій).
Завантаження
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2025 Елсаєд Ахмед ЕЛНАШАР, Лариса ЛЮБОХИНЕЦЬ, Наталія ТАНАСІЄНКО (Автор)

Ця робота ліцензується відповідно до ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International License.